Jakie są koszta pożyczki SMS?

Kategoria: Pożyczki SMS
Autor: Mateusz
Tagi: termin spłaty, kredyt, gotówka, pożyczka przez sms, SMS, chwilówka
Pieniądze z VIA SMS

W ostatnim czasie bardzo często mówi się o pożyczkach SMS. Jednak najczęściej pomijany jest prawdziwy koszt tego typu kredytu, a jest to niezwykle istotna informacja dla klientów. W tym wpisie postaram się napisać ile kosztuje tego typu kredyt. Informacje czerpałem z serwisu: pozabankowiec.pl/472/mini-credit-opinie-pytania-odpowiedzi/.

Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że koszt pożyczki w dużej mierze zależy od firmy, która go udziela. Dlatego nie będę opierał się na pojedynczej ofercie, lecz na 2 różnych, a dokładniej mówiąc na ofercie: SMS Kredyt i VIA SMS. To uczyni mój artykuł bardziej rzetelnym.

Pieniądze z VIA SMS

Przede wszystkim powinniśmy wiedzieć, że koszt kredytu zależy od okresu na jaki pożyczkę bierzemy. Domyślnym okresem w przypadku pożyczek SMS jest jeden miesiąc. Dlatego podam wam jakie są ceny kredytu dokładnie na taki czas.

SMS Kredyt ma oprocentowanie wynoszące 25,5 %. Oznacza to, że biorąc pożyczkę na 200 złotych po miesiącu zostaniemy zmuszeni oddać 251 złotych. Koszt pożyczki w takiej sytuacji wyniesie pięćdziesiąt jeden złotych.

VIA SMS posiada dużo niższe oprocentowanie wynoszące 12,5 %. Czyli pożyczając 200 złotych zostaniemy zmuszeni zapłacić 225 złotych, a cena pożyczki wyniesie 25 złotych.

Copyright © 2012 KredyX