Szybka pożyczka wyłącznie przez SMS

Kategoria: Pożyczki SMS
Autor: Mateusz
Tagi: kredyt gotówkowy, środki finansowe, kredyt przez sms, pożyczka, chwilówka
rachunek bankowy

Mnóstwo banków udzielających pożyczek podkreśla w reklamach szybkość z jaką wydają decyzję o udzieleniu kredytu oraz szybkość przelania pieniędzy na nasze konto. Jednak reklamy mało kiedy są prawdziwe. W rzeczywistości czas udzielenia pożyczki w banku jest bardzo długi. Jedyną prawdziwą błyskawiczną metodą na kredyt są pożyczki SMS.

Kredyt SMS to oferta kredytowa, która umożliwia nam wysłanie wniosku o pożyczkę poprzez wiadomość SMS. Wygląda to tak, że w treści SMSa wpisujemy swoje dane (imię i nazwisko, pesel oraz numer konta) oraz kwotę kredytu i wysyłamy go na podany numer. W odpowiedzi nawet w kilka minut gotówka przyjdzie na nasze konto.

Więcej o tym jak wygląda wysyłanie wniosku o pożyczkę SMS możecie przeczytać na tej stronie: pozabankowiec.pl/459/chwilowka-sms-soho-credit-vs-mini-credit/.

rachunek bankowy

Jest to niewiarygodnie szybki sposób na pożyczenie pieniędzy. O taki pożyczkę jesteśmy w stanie się starać o dowolnej godzinie, nawet w godzinach nocnych gdy potrzebujemy gotówki na już. Jednak wszystko co ma swoje plusy posiada także minusy. Tutaj minusem są niewielkie kwoty o jakie możemy wnioskować. Najczęściej nie są one większe od tysiąca euro.

Copyright © 2012 KredyX