Pożyczki przez SMS

Kategoria: Pożyczki SMS
Autor: Mateusz
Tagi: pożyczka, kredyty, kredyt przez sms, gotówka
Gotówka

Kredyty poprzez SMS cieszą się coraz większą popularnością, dlatego postaram się je opisać w tej kategorii, żeby już dłużej nie były dla was wielką niewiadomą. Największą zaletą przedstawionych pożyczek jest niespotykana łatwość ich zaciągnięcia. Wystarczy wysłać kilka smsów i gotówka znajdzie się na naszym rachunku bankowym. Niestety w momencie kiedy taka forma kredytu wchodziła na rynek cena tego typu kredytu była niezwykle duża, z tego powodu bardzo dużo osób zraziło się do kredytu przez SMS.

Warto jednak wiedzieć, że sytuacja ta uległa zmianie i pożyczki SMS mają już oprocentowanie podobne do zwykłych chwilówek. Można się o tym przekonać przeglądając witrynę www: pozabankowiec.pl/51/tanszy-e-handel-i-tania-pozyczka-sms-kredyt/.

Oznacza to, że już nie powinniśmy unikać takich kredytów i możemy z nich korzystać w razie braku gotówki. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretną firmę, która oferuje takie kredyty warto wykonać analizę rynku, ponieważ różnice w ofertach poszczególnych firm są niezwykle duże.

Gotówka

Musimy także pamiętać, że pożyczki SMS są przyznawane na bardzo krótki okres. Zazwyczaj na 1 miesiąc. Oczywiście istnieje opcja przedłużenia terminu spłaty, lecz jest związana z dodatkowymi opłatami.

Copyright © 2012 KredyX