Urok debetu na koncie

Kategoria: Pożyczki
Autor: Mateusz
Tagi: debet, konto bankowe, kredyt, pożyczka, oprocentowanie, dług
Pożyczki

Pożyczki gotówkowe to dobry sposób na kupno droższych towarów lub zagwarantowanie sobie płynności finansowej w czasie miesięcy bez dochodu. Jednak częste składanie wniosków o pożyczkę może być dość kłopotliwe, gdyż wiąże się z koniecznością wizyt w banku i każdorazowo wypełniania wielu papierków. Dużo wygodniejszym rozwiązaniem jest debet na koncie bankowym.

Debet na rachunku bankowym daje nam możliwość skorzystania z pieniędzy, których nie mamy, czyli praktycznie działa jak kredyt. Jednak po zapasowe środki możemy sięgnąć o dowolnej porze bez konieczności wizyty w placówce banku oraz oczekiwania na decyzję o kredycie. Starczy, że raz podpiszemy umowę o debet na osobistym i będziemy mogli z niego korzystać przez wiele lat.

Pożyczki

Oczywiście debet na rachunku osobistym ma też inne zalety. Najistotniejszą zaletą jest nieduże oprocentowanie takiego kredytu. Dzięki czemu koszt takiego kredytu jest o wiele mniejszy niż koszt tradycyjnego kredytu gotówkowego. Plusem jest także brak konieczności spłaty takiego zadłużenia w każdym miesiącu. Oznacza to, że możemy w tej chwili zadłużyć się, a pokryć ten dług dopiero za kilka miesięcy.

Oczywiście debet na koncie osobistym nie każdemu będzie odpowiadał. Takim osobom polecam pożyczkę Bocian: bocian pożyczki

Copyright © 2012 KredyX