Kalkulator kredytowy ? doskonały doradca finansowy

Kategoria: Pożyczki
Autor: Mateusz
Tagi: kalkulator kredytowy, doradca finansowy, pożyczki, banki, oprocentowanie, dług, pieniądze
finanse

Zaledwie kilka lat temu zanim wzięliśmy większy kredyt udawaliśmy się do doradcy finansowego, który wyszukał dla nas najatrakcyjniejszą ofertę. Czasy jednak znacząco się zmieniły i to czym nie tak dawno zajmowali się doradcy kredytowi możemy zrobić sami w kilkadziesiąt minut korzystając z nowinek technologicznych. W tej sytuacji przydatne okażą się kalkulatory kredytowe.

Kalkulatory kredytowe znajdziemy na witrynach www banków. Dzięki opisywanym kalkulatorom wyjątkowo prosto wyliczymy miesięczną ratę pożyczki oraz ostateczny koszt kredytu. Natomiast z takimi informacjami bardzo łatwo wybierzemy najtańszą ofertę. Oczywiście dzięki temu, że poradzimy sobie sami nie zostaniemy zmuszeni do płacenia prowizji doradcy kredytowemu, czyli zaciągany kredyt stanie się dużo tańszy.

finanse

Opłaca się poszukać kalkulatorów kredytowych na niezależnych witrynach internetowych, ponieważ w tego typu miejscach kalkulatory kredytowe wyliczają wysokość rat i całkowite koszta dla wszystkich dostępnych kredytów. Dzięki czemu nie będziemy zmuszeni poszukiwać kalkulatorów na poszczególnych stronach www banków, dzięki temu zaoszczędzimy sporo czasu.

Niestety kalkulator kredytowy nie da nam wszelkich informacji o kredycie, bardzo istotne są także opinie klientów, którzy już korzystali z danych kredytów, a te znajdziecie na tej stronie: via sms

Copyright © 2012 KredyX